Aksesorë kompatibël: Përparëse

Përparëse pune me butona, me xhep në zonën e kraharorit dhe mbrojtje të veshkave. E përshtatshme për pantallonat Protect MS. Ngjyra: portokalli e ndezur, e verdhë e ndezur dhe e zezë.

Materiali: 100% poliestër.

Përmasa: Universale

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin