Batanije për bebe

Kjo batanije për bebe jo vetëm që duket e mahnitshme, por është gjithashtu ideale për të përqafuar bebin apo për të luajtur dhe relaksuar me të. Pëlhura e kësaj batanije është 100% pambuk, dhe do të përbëjë një detaj të lezetshëm në dekorimin e çdo dhome. Përmbajtja 100% pambuk e bën këtë batanije komode dhe të butë, duke e bërë vogëlushin tuaj të ndjehet si në shtëpi.

Materiali: 100% pambuk; mbushje: 100% poliestër

Përmasat: 60 × 80 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin