Bluzë »AXE Wood« për meshkuj

Thjesht hidheni sipër këtë pulovër me sëpata kur bëhet ftohtë në platformë. Sëpata të mëdha të kryqëzuara janë stampuar në pjesën e kraharorit dhe logoja “STIHL TIMBERSPORT” në pjesën e pasme. Ҫdo fans duhet ta ketë një të tillë.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin