Bluzë »Colourblock« Unisex

Pulovër e lehtë unisex me design Colourblocking për burra dhe gra me tonalitet të lartë francez. Jakë e rrumbullakët, paksa e hapur, rripa në mëngë dhe brez. Në pjesën e përparme ndodhet logo STIHL, ndërsa në pjesën e pasme një etiketë diskrete e logos.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë / Blu / Portokalli: Përmasat: XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin