Bluzë funksionale »TEC« Unisex

Kjo bluzë lehtësisht e ajrosshme, me nuanca portokalli, do të bëhet veshja juaj e preferuar për aktivitete sportive. Mban logon e “STIHL TIMBERSPORTS” në gjoks dhe në bel gjenden sëpatat e kryqëzuara, të kufizuara nga një shirit portokalli, i cili bën ndarjen e bluzës.

Materiali: 86% poliestër, 14% elastan

Gri: Përmasat S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin