Bluzë »Icon« për meshkuj

Bluzë e zezë me cilësi të larta franceze, me shpatulla të rëna dhe mëngë të gjera. Në pjesën e përparme, në gjatësinë e gjoksit ndodhet një stampim karakteristik i motosharrës, ndërsa në pjesën e pasme një etiketë e vogël.Për një stil veshje me përmasa të mëdha (Oversized-Look), lutemi porositni një masë më të madhe.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin