Bluzë »ICON« për meshkuj

Bluzë e lehtë me jakë të rrumbullakët për ditë të ngrohta, me stil modern dhe xhep në lartësinë e gjoksit dhe shirita të ndërthurur »LEGENDARY PERFORMANCE«, me stampë prej tape në pjesën e pasme.

Materiali: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar

Jeshile: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin