Bluzë »LOGO« Unisex

Pulovër e zakonshme me masë të rregullt, me logo të dallueshme STIHL të printuar në pjesën e gjoksit. Me qepje të kryqëzuar dekorative në pjesën e rrumbullakët të qafës dhe shirit portokalli në pjesën e brendshme, krahas etiketës tonë klasike.

Materiali: 100% pambuk

E zezë/ e bardhë: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin