Bluzë me kapuç »Colourblock« për meshkuj

Pulovër shumë-planëshe me kapuç me design Colourblocking në tonalitet të fortë francez. Detajet: masë e rregullt, rripa në brez dhe mëngë, logo e printuar përpara, ndërsa në pjesen e pasme te shpinës stampa web.

Materiali: 100% pambuk

E zezë / Blu / E bardhë: Përmasat S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin