Bluzë me kapuç »Icon« për meshkuj

Bluzë sportive luksoze me një jakë të brendshme të gjatë, prerje të zgjatur, përmasë të gjerë, xhep të endur në pjesën e mëngës së majtë dhe emblemën “CHAINSAW”. Flet vetë për veten: “LEGENDARY PERFORMANCE”!

Materiali: 100% pambuk

Jeshile: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin