Bluze me kapuç për femra

Një veshje rastësore për ditë me temperatura të buta. Bluza me kapuç siguron ngrohtësi të rehatshme dhe shumë komfort kur moti bëhet pak më i ftohtë. Detaje të bukura si mbaresat e papërfunduara te mëngët, motosharra e endur në pjesën e majtë të kraharorit, si edhe distinktivi prej tape në pjesën e pasme e bëjnë atë edhe më të veçantë.

Materiali: 60% pambuk, 40% poliestër

Gri: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin