Bluzë me kapuç »Small AXE« për meshkuj

80% pambuk, 20% poliestër
Bluzë e rehatshme me kapuç, rripa lidhës dhe vrima metalike në qafë. Detajet e STIHL TIMBERSPORTS®:logo me qepje në mëngë dhe stampim në pjesën e brendshme, ndërsa në pjesën e gjoksit sëpata të kryqëzuara, me printim në ngjyrë portokalli mbi të zezë. Kapuçi rrethohet nga një rrip në ngjyrë portokalli.

E zezë:
Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin