Bluzë me kapuç »Timbersports®« Unisex

Ana e errët ka një tërheqje të veçantë – dhe kjo bluzë me kapuç e vërteton këtë. Pavarësisht portokallisë rreth qafës dhe logos “STIHL TIMBERSPORT” që dallohet në gjoks, bluza prej pambuku përfaqëson të zezën që nuk del nga moda.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin