Bluzë Polo »ICON« për meshkuj

Bluzë polo klasike, e ngjyrosur me pigment Pique, me çarje delikate anësore. Stampë tape në pjesën e pasme, si dhe me shenjë dalluese prej një ikone motosharre e endur në pjesën e gjoksit.

Materiali: 100% pambuk

Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin