Bluzë Polo »Logo Circle« Unisex

Bluzë Polo me masë normale prej pambuku, çarje anësore, rripa në mëngë dhe vija në ngjyrë portokalli. Në pjesën e gjoksit ndodhet e printuar logoja STIHL me një copë të një cilësie të lartë.Me qepje të sheshta në pjesën e brendshme, të përfunduara në mënyrë dekorative në portokalli të ndezur.

Materiali: 100% pambuk

E zezë: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin