Bluzë Polo »Small AXE« për meshkuj

Klasike me një prerje të rregullt: bluzë polo me pambuk të cilësisë së lartë dhe jakë me shirita. Në pjesën e sipërme të gjoksit ndodhen të printuara dy sëpatat e kryqëzuara.

Materiali: 100% pambuk piqué

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin