Bluzë Polo »ICON« për meshkuj

Me stil të veçantë. Kjo bluzë polo me motosharrën e vogël në kraharor dhe distinktivin prej tape në pjesën e pasme, bëhet e përdorshme në çdo situatë të ditës. Me përshtatjen ideale pas trupit dhe pambukun e rehatshëm do të kthehet në veshjen tuaj të preferuar.

Materiali: 92% pambuk, 8% poliestër
Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Materiali: 100% pambuk
Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Materiali: 100% pambuk
Jeshile: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin