Bluzë »Sign« për meshkuj

Pulovër e lehtë në formë normale me mëngë të gjera dhe stampim portokalli mbi të zezë. Në pjesën e pasme ndodhet etiketa web karakteristike. Falë materialit me push të ashpër në pjesën e brendshme, është shumë komforte në të veshur.

Materiali: 67% pambuk, 33% poliestër

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin