Bluzë sportive »Gradient« për femra

Për mëngjese sportive. Bluza sportive me kapuç, me material që ajroset lehtësisht, përmban një gradient nga portokalli në gri të errët dhe do të bëhet aksesori juaj i preferuar për aktivitete sportive. Nuk mund të harrojmë sëpatat e kryqëzuara në pjesën e sipërme të bluzës.

Materiali: 95% poliestër, 5% elastan

Gri/portokalli: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin