Bluzë sportive për femra

Duket bukur dhe qëndron pas trupit. Bluza jonë gri me mëngë të gjata ofron veshjen perfekte.Logo e “STIHL TIMBERSPORT” në pjesën e pasme dhe sëpatat në pjesën e kraharorit, e bëjnë këtë veshje partnerin perfekt për t’u stërvitur.

Materiali: 52% poliamid, 42% poliestër, 6% elastan

Gri: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin