Bluzë sportive për meshkuj

Bluzë e thurur sportive, që rri pas trupit. Me logon e “STIHL TIMBERSPORTS” në pjesën e pasme dhe sëpatat e kryqëzuara në pjesën e sipërme të kraharorit, kjo bluzë është bazike dhe e domosdoshme në çdo garderobë.

Materiali: 62% poliamid, 38% poliestër

Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin