Bluzë T-shirt »Henley« për meshkuj

Bluzë me pamjen e trashëgimisë antike me jakë të hapur dhe të gjatë, me butona metalikë dhe thurje kryq. Pamje origjinale me mëngë të shkurtra dhe mansheta të gjera. Detaje të bukura, si psh. logo e qëndisur në pjesën e gjoksit dhe stema e trashëgimisë në pjesën e shpinës nga brenda dhe nga jashtë.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë: Përmasat e meshkujve S–XXL
Gri: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin