Bluzë T-Shirt »Icon« për femra

Bluzë t-shirt moderne, me prerje më të gjerë dhe të shkurtër, jakë të rrumbullakët dhe ikonën tonë të motosharrës në pjesën e kraharorit. Me etiketë të vogël dhe të endur në pjesën e pasme të krahut të djathtë. Përbërë prej pambuku të cilësisë së lartë. E disponueshme në dy ngjyra.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë / E zezë: Përmasat e femrave XS–XL

 

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin