Bluzë T-Shirt »ICON« për meshkuj

Bluzë me mëngë të shkurtra me jakë të rrumbullakët. Stampë motosharre e qepur në pjesën e gjoksit dhe stampë tape në pjesën e pasme.Pamje e moderuar, e përdorur nësajë të procesit të ngjyrosjes.

Materiali: Pambuk i përpunuar 100%

Blu: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin