Bluzë T-Shirt »LOGO Circle« Unisex

Bluzë me jakë të rrumbullakët prej pambuku cilësor në masë të rregullt dhe logo 3-D në ngjyrën tradicionale portokolli. Etiketa e brendshme me logo plotëson strukturën e veshjes.

Materiali: 100% pambuk

Portokalli: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin