Bluzë T-Shirt »LOGO« Unisex

Bluzë e bardhë me jakë të rrumbullakët prej pambuku cilësor me stampim te madh me ngjyrë portokalli me kontrast. Me etiketën me logo STIHL në pjesën e brendshme dhe logon shtesë në ngjyrë portokalli në pjesën e jashtme.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë: Përmasat XS–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin