Bluzë t-shirt »Timbersports®« për meshkuj

Kjo bluzë me shkronjat “STIHL TIMBERSPORTS” është e domosdoshme për fansat e sporteve me dru. Një prerje e rehatshme bërë prej pambuku, me jakë rrumbullake, kjo veshje është e mrekullueshme dhe komode për t’u veshur.

Materiali: 100% pambuk

E bardhë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin