Çantë beli

Çanta jonë praktike e belit, e përbërë nga material i dyllosur dhe rezistent ndaj ujit, bën të mundur mbajtjen e çdo gjëje që ju nevojitet pranë vetes. Me një dhomëz të ndarë kryesore dhe dy xhepa më të vegjël në pjesën e parme, ajo ofron hapësirë të mjaftueshme për gjithçka ju duhet. Me shirita të fshehur në pjesën e brendshme, unazë të fortë metalike për varje dhe distinktivin “INTO THE WOODS” në pjesën e xhepit të përparmë.

Materiali: 100% poliestër

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin