Çizme lëkure dynamic GTX për motosharra

Me material të jashtëm prej lëkure, rezistente ndaj ujit, i kombinuar me një membranë GORE-TEX® Extended Comfort të ajrosshme dhe të padepërtueshme nga uji. Shumë të rehatshme për t’u veshur, në sajë të shtrojës së brendshme ergonomike.Ofron mbrojtje ndaj konsumimit dhe gërryerjes dhe kontakt të shkëlqyeshëm me tokën falë dizajnit të parrëshkitshëm të shtrojës fundore. Gjithashtu kanë shirita reflektivë për siguri të shtuar.

Përmasat: 36 – 50.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin