Çorape »Forest« Unisex

Që ta besoni vërtet se ndodheni në pyll, kjo mund të varet edhe nga çorapet e modës »FOREST«. Përveç ngjyrave të shumëllojshme në thembër dhe gishta, janë të thurura edhe me një siluetë pylli. Logo e STIHL i jep formë të plotë këtyre çorapeve të jashtëzakonshme.

Materiali: 80% pambuk, 18% najlon, 2% Lycra

Blu/Jeshile:
Përmasat: 35 – 38
Përmasat: 39 – 42
Përmasat: 43 – 46

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin