Çorape Unisex

Çorape super moderne në ngjyrë të bardhë, me shirita portokalli/të zinj, për të siguruar një pamje konfidente dhe me stil.

Materiali: 75% pambuk, 20% poliamid, 5% elastan

Përmasat: 35 – 38
Përmasat: 39 – 42
Përmasat: 43 – 46

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin