Doreza pune për fëmijë

Pjesa e pasme e dorezës përbëhet nga një material elastik dhe mansheta e kyçit përmban një logo të dukshme të STIHL, ndërkohë që pëllëmba e dorezës përbëhet nga një lëkurë sintetike rezistente. Ato e bëjnë lojën në natyrë edhe më argëtuese!

Materiali: Pjesa e pasme e dorës dhe gishtat: elastan (97% poliestër, 3% akrilik).Pëllëmba e dorës: lëkurë sintetike (50% najlon, 50% poliuretan).Mbrojtëset e kyçeve dhe manshetat: neopren (SBR dhe poliestër)

Ngjyra: E zezë/portokalli

Përmasa: S (5 – 7 vjeç)
Përmasa: M (7 – 10 vjeç)
Përmasa: L (10 vjeç e sipër)

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin