Doreza Unisex

Këto doreza me pamje shiritash me dy ngjyra do të mbështjellin duart e juaja në mënyrë perfekte, falë materialit të endur butë. Dhe pjesa më e mirë është që ato përfshijnë edhe një funksion inovativ prekjeje për ekranet, tek gishtat tregues dhe mollëzat e gishtave, që do të thotë se mund të përdorni celularin apo tabletën tuaj pa i hequr fare dorezat.

Materiali: 100% poliakrilik

Gri e errët: Përmasat S–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin