Dy palë të brendshme për meshkuj

Klasiket, tani vijnë edhe në modelin me kuadrata. Ky set të brendshmesh është i disponueshëm në dy ngjyra të ndryshme, të zeza dhe të kuqe me kuadrata. Shkronjat “KISS MY AXE” të qëndisura tek shiriti elastik i belit e kompletojnë edhe më mirë këtë dizajn kaq modern.

Materiali: 95% pambuk, 5% elastan

E zezë/e kuqe: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin