Filxhan për kafe

Filxhani i kafes, i përbërë prej porcelani, me dizajnin e STIHL TIMBERSPORTS, jo vetëm që duket bukur, por është edhe shumë praktik. Ka një volum prej 300 ml dhe një kapak prej silikoni izolues, pra filxhani juaj i ri-përdorshëm do e mbajë pijen tuaj të preferuar të nxehtë.

Ngjyra: E zezë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin