Fustan sportiv për femra

Ky fustan sportiv, rastësor dhe i lehtë, është perfekt për dalje në qytet. Me mansheta të papërfunduara tek mëngët dhe një xhep kanguri në pjesën e përparme. Mund të vishet vetëm ose mbi pantallona të shkurtra, streçe ose xhinse.

Materiali: 100% pambuk

Jeshile: Përmasat e femrave XS–XL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin