Kapele »AXE« Unisex

Kapelja “AXE”, e kthyeshme nga të dyja anët, është një zgjedhje e shkëlqyer jo vetëm për në qytet. Kjo kapele mund të vishet përditë, është e bërë prej pambuku, ka detaje në ngjyrë portokalli në strehën e saj, një motosharrë të kamufluar në brendësi dhe sëpata të kryqëzuara në 3D, të qëndisura në pjesën e përparme të kapeles.

Materiali: 100% pambuk

Blu: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin