Kapele »Contra 59« Unisex

Për njerëzit që adhurojnë detajet! Kjo kapele xhinsi me dy ngjyra do të përmirësojë çdo veshje. Zbukurimi me motivin e madh të “1959” në pjesën e pasme, shkrimi “contra lightning” në pjesën e përparme dhe logoja historike STIHL i japin kësaj kapelje një pamje autentike. Kontrasti i ngjyrave në pjesën e parme theksojnë pamjen e përdorur.

Materiali: 100% pambuk

Blu: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin