Kapele »Heritage« Unisex

Kapele e stilit trucker me panel frontal prej pambuku, përshtatje të madhësisë Velcro dhe seksion me rrjetë në pjesën anësore dhe të pasme. Këto detaje mundësojnë që koka e përdoruesit të qëndrojë e freskët. Distinktivi i madh dhe i qepur në pjesën e parme me logon historike STIHL tërheq direkt vëmendjen e syrit.

Materiali: 100% pambuk

Kafe: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin