Kapele »Icon« e artë Unisex

Kapelja jonë e re, me motosharrën e artë në pjesën e përparme, është një aksesor special. Materiali i kombinuar me 100% pambuk dhe tapë tërheq tej mase vëmendjen e syrit.

Materiali: 100% pambuk

Ngjyra: E zezë
Përmasa: Një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin