Kapele »Logo Circle« Unisex

Kapelja “LEGENDARY PERFORMANCE” në ngjyrë të zezë dhe gri, me një logo të madhe në pjesën e parme dhe shkrimin portokalli, kompleton çdo veshje në mënyrë perfekte. Me kapëse për përshtatjen e madhësisë.

Materiali: 100% pambuk

Ngjyra: E zezë/gri
Përmasa: Një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin