Kapele »Logo Circle« Unisex

Kapele me 6 panele me simbol dekorativ të STIHL, të endur dhe të madh, dhe shirita të sheshtë. Me shtresa të brendshme dhe të jashtme ne ngjyrë portokalli. Në pjesën e pasme ndodhet struktura e rrjetës per ajrosje optimale, si dhe rregulluesi për përshtatjen e madhësisë.

Materiali: 100% pambuk i përpunuar; rrjetë: 100% poliestër

Ngjyra: E zezë
Përmasa: Një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin