Kapele për fëmijë

E bukur dhe praktike. Kapelja jonë gri, me strehën blu, e dizenjuar me logon e një motosharre, do të bëhet e preferuara juaj, jo vetëm në ditët me diell.

Materiali: 100% pambuk

Ngjyra: Blu/jeshile
Përmasa: Një masë përshtatet për të gjithë (52 – 55 cm)

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin