Kapuç »Adventure« për fëmijë

Kur të bëhet vërtet ftohtë, do t’ju duhet një kapuç dimri. Ky kapuç është komod dhe i ngrohtë, i dizenjuar për të mbrojtur jo vetëm kokën, por edhe veshët tuaj nga i ftohti – ideal për të gjithë aventurierët që duan të eksplorojnë natyrën edhe gjatë dimrit. Mbrojtëset e veshit mund të palosen ose të ulen poshtë duke përdorur rripin që pozicionohet nën mjekër.

Materiali: 100% poliakrilik rezistent ndaj ujit

Ngjyra: Blu
Përmasa: XXS/51
Përmasa: XS/53

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin