Kapuç »Heritage« Unisex

E përbërë prej fibrave të kombinuara dhe e pajisur me një etiketë historike në pjesën e përparme, kjo kapele siguron rehati dhe ngrohtësi për përdoruesin.

Materiali: 70% poliakrilik, 30% lesh

Gri: Përmasa një masë përshtatet për të gjithë

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin