Mbrojtëse këmbësh FS

Mbrojtëse të këmbëve, të patentuara dhe me ajrosje, për aplikime ekstreme. Vendosen duke u futur në xhepat e brendshëm të këmbëve. Vijnë në ngjyrë të zezë.

Materiali: 65% poliestër, 35% pambuk.
Gjatësia: 50 cm

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin