Modeli »MS 881«

Koleksion nga firma Schuco! Modeli i motosharrës më të fortë STIHL MS 881 në shkallën 1:10, i prodhuar me derdhje zinku dhe pjesë plastike, në ngjyrë portokalli, nuk duhet të mungojë në asnjë vitrinë.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin