Orë Dore

Kjo orë dore me dizajnin e STIHL TIMBERSPORTS është e domosdoshme për aktivitete në natyrë. Me bazament prej çeliku të pa-ndryshkshëm, rripa najloni dhe xham të përbërë prej Crystex- i të përforcuar, e bëjnë këtë orë sportive veçanërisht të fortë. Dizajni i saj minimal do të thotë se mund të vishet gjithashtu si një orë klasike për meshkuj. Prodhuar prej Jacques Lemans.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin