Pallto »Icon« për meshkuj

Pallto për meshkuj, e përbërë prej materialeve rezistente ndaj ujit. Me shtresa të brendshme të dizenjuara mirë, me material rrjete në pjesën e shpatullave dhe kraharorit, si edhe me mëngë portokalli. Shkurtimisht: një veshje e fortë për stinën e vjeshtës dhe pranverës. Funksionale dhe e besueshme.

Materiali: Pjesa e jashtme: 100% poliamid; Pjesa e brendshme: 100% poliestër

E zezë: Përmasat e meshkujve S–XXL

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin