Pantallona mbrojtëse multiprotect HS

KWF Innovation Prize 2016 Ideale për prerjen e gardheve. Kafe, materiali zgjerues siguron lëvizje të lirë. Ofrojnë mbrojtje për veshkat, zonë të padepërtueshme nga uji te gjunjët dhe kyçet, copë të jashtme me efekt shpëlarje dhe zinxhira të gjatë ventilues në pjesën e pasme. Zinxhiri tek pjesa e këmbëve mund të hapet deri në 3/4 e gjatësisë së pantallonave.

Materiali: 65% poliestër, 35% pambuk.

Shiritat: 100% poliestër.

Përmasat: XS–3XL.

Vecoritë
Specifikime Teknike
size

small, large

WordPress PopUp Plugin